hurda poşet alınır

Hurda Poşet Alımları ve Plastik Geri Dönüşüm

Öncelik hurda poşet alınır, hurda poşet alımı sektöründe alanında yaklaşık 35 yıllık tecrübe ve dayanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak adından da belli olacağı üzere en Eski Hurda Poşet geri dönüşümcü olarak plastik geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde hurda poşetçiliği ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız.

Pazar payı büyük bir alanda Hurda poşetçiliğinin öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olacak olan hurda poşetleri alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hemde fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan hurda poşet işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu hurda poşetleri o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu Hurda poşetleri tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

HURDA POŞET ALIMINDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Hurda poşet fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani Hurda poşet fiyatları için haksızlık ve usulsüz bir hurda poşet fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiç hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Eski Hurdacı olarak tüm bu hurda poşetlerinizi günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tutarak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.

İSTANBUL’un Bütün İlçelerinden Adresinizden HURDA POŞET Alımı Yapılır.

Hurda Naylon Poşet ve Geri Dönüşümü – Alımı

Plastik poşet ve naylon poşet malzemeler en az bakır ve sarı hurda kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri saklarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu hurda poşet malzemeler ve plastik geri dönüşüm malzemeleri, maalesef doğaya ciddi zararlar vermektedir.  Fabrikaların içinde biriken plastik poşet,  hurda poşet,  şeffaf poşet, bobin naylon ve ağız firesi poşetler gibi malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik poşet hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ülke ekonomisine bir katkı sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Dahası Türkiye ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.

Hurda Poşet Alınır ve Değerlendirilir

Hurda poşet alımı plastik geri dönüşüm sektörünün önemli bir koludur. En iyi hurda poşetleri ile alım yapan firmamız İstanbul’ul her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bununla beraber İstanbul dışından da alımlar gerçekleştirebilmekteyiz. İster baskılı ister baskısız poşetler olsun her renk ve ebatta satın alımlar gerçekleştiriyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve hurda poşet alımı konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.