Hakkımızda Sayfamıza Hoşgeldiniz

Uzun yıllardan beri plastik geri dönüşüm sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul ve çevresinden fabrika firesi hurda poşet ve hurda naylon alımı gerçekleştirmektedir. Nakliye filomuz ile zamanında ve ederinde alımlar yaparak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Önceliklerimiz

Zamanında Nakliye
Ederinde Alım
Doğru İletişim
Doğru Bilgilendirme

Alımı Yapılan Plastik Malzemeler

Plastik geri dönüşüm ürünlerinin büyük bir çoğunun alımını gerçekleştirebilmekteyiz.

Ham Madde Torbası

Ham Madde Torbası

CTO

Ham madde torbaları polietilen ham maddesi ile üretilmektedir. Dolayısı ile plastik geri dönüşüm sektörünün tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Etiketsiz ve bantsız olanları daha çok tercih edilmektedir.

Bobin (Rulo) Naylonlar

Bobin (Rulo) Naylonlar

CTO

Bobin naylonlar genellikle üretim fazlası olarak karşımıza çıkmaktadır. İhracat fazlası olarak yada yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Ldpe rulolar olması dışında nadiren hdpe olarakta bulunabilmektedir.

Tekstil Naylonları

Tekstil Naylonları

CTO

Tekstil naylonları elbise üretimi yapan firmalar dışında halı ve kumaş imalatçıları tarafından satılmaktadır. Genellikle etiketli veya bantlı ürünler olması sebebi ile diğerlerine göre daha ucuzdur.

Hurda Hışır

Hurda Hışır

Marketing & Sales

Genellikle plastik malzeme üreticileri tarafından tercih edilen bu tür ürünler tonajlı bir şekilde alınmaktadır. Her renkte hışır naylon alımı gerçekleştirebilmekteyiz..

Hurda Jelatin

Hurda Jelatin

CTO

Piyasada pek tutulmamakla birlikte jelatin üreticileri tarafından talep edilebilmektedir. Baskılı ve baskısız olarak 2 farklı türde alımı yapılabilmektedir..

Hurda Polietilen Moblen

Hurda Polietilen Moblen

Marketing & Sales

Moblen türü plastik hurdalar sert pilastik sanayinde oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Her renk vemodelde moblen alımlarımız son hızıyla devam etmektedir..